پرینت

شماره‌ی صفر دو هفته‌نامه‌ی «رمان فارسی» منتشر شد.

نوشته شده توسط ادبیات ما. Posted in اخبار

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

شماره‌ی صفر دو هفته‌نامه‌ی «رمان فارسی» منتشر شد.


این مجله ادبی اینترنتی که قصد دارد با رویکردی انتقادی به بررسی و نقد رمان و قصه‌کوتاه فارسی بپردازد شماره‌ی صفر خود را با آثاری از منتقدان جوان منتشر کرده است. در این شماره آثاری از مهام میقانی، داوود آتش‌بیک، امین علی‌اکبری، اردوان تراکمه، شهاب کاظمی، ایمان فراصت، مازیار پورموسوی، بنیامین بهادران، ساینا نعمتی را می‌خوانیم. در این شماره رمان‌های «روز حلزون» نوشته‌ی زهرا عبدی، «پیوندزدن انگشت اشاره» نوشته‌ی مهام میقانی، «لکنت» نوشته‌ی امیرحسین یزدان‌بد، «احتمالا گم شده‌ام» نوشته‌ی سارا سالار، «دوشنبه» نوشته‌ی آراز بارسقیان، «خنده‌ی شغال» نوشته‌ وحید پاک‌طینت و مجموعه داستان «سرطان جن» نوشته‌ی رامبد خانلری مورد نقد و بررسی قرار گرفته‌اند.
این مجله قرار است از اول اسفند ماه 1392 حضور جدی و مداوم خود را آغاز کند و به‌طور مرتب هر دو هفته یکبار منتشر شود. این دو هفته‌نامه قرار است در هر شماره ویژه‌نامه‌های مختلفی برای آثار روز و همچنین کتاب‌های مطرحی که در ادوار مختلف رمان فارسی نوشته‌اند منتشر داشته باشد.


برای مطالعه‌ی این شماره به لینک زیر مراجعه نمایید:
«رمان فارسی» شماره صفر بهمن 1392

 

 

 

این مطلب را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

اضافه کردن نظر

خواهشمندیم در هنگام ثبت نظر، از نام، نام خانوادگی و ایمیل حقیقی خود استفاده نمایید. در غیر این‌صورت، نظر شما منتشر نخواهد شد.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی